Uluslararası Müzik Programları Akademisi +90 (505) 572 93 30
BoomWhackers Eğitimi

BoomWhackers Eğitimi

BoomWhackers Eğitmenliği;

BoomWhackers eğitmen eğitimi ve sertifikasyon programına;müzik öğretmenleri, konservatuar mezunları, okul öncesi öğretmenleri ve erken dönem müzik eğitimine ilgi duyan; çocuk ve müzik eğitimine duyarlı herkes katılabilir.

BoomWhackers eğitmen eğitimi ve sertifikasyon programına; müzik öğretmenleri, konservatuar mezunları, okul öncesi öğretmenleri ve erken dönem müzik eğitimine ilgi duyan; çocuk ve müzik eğitimine duyarlı herkes katılabilir.

BoomWhackers eğitmen eğitimleri, özellikle BoomWhackers enstrümanları üzerine uzun yıllardır çalışmalar yapmış ve müzik eğitimi konusunda akademik kariyer sahibi master eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

BoomWhackers eğitmen eğitimleri 2 (iki) gün devam etmekte ve Harmonia Academy’nin belirlediği il ve seminer salonlarında yapılmaktadır.Eğitim yeri, tarih ve saat aralıkları eğitimden önce sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde ilan edilmektedir.

BoomWhackers eğitimlerimizde adaylarımıza 1 adet BoomWhackers CMaj Seti ve BoomWhackers ile çalınabilecek parçalardan oluşan repertuar kitabı verilmektedir.

BoomWhackers eğitmen eğitimi ve sertifikasyon programında 2 (iki) gün boyunca, temel nota eğitimi ile ekstra müzikal bilgiler, BoomWhackers enstrümanları ile parçalar çalabilme ve yıl sonu gösteri çalışmaları gibi tüm çalışmalar uygulamalı bir formatta sunulmaktadır.

BoomWhackers eğitmen eğitimi sonunda, eğitmen adaylarımız BoomWhackers eğitmen sertifikalarını almaya hak kazanırlar ve firmamız tarafından BoomWhackers eğitimlerini okullarda, kurumlarda ve bireysel olarak uygulamaya yetkilendirilirler.

BoomWhackers eğitimleri 2 (iki) kategoride toplanmıştır.

  • Preschool BoomWhackers (Temel BoomWhackers Eğitimi)
  • Primary BoomWhackers (Akademik BoomWhackers Eğitimi)

Sertifikasyon : Boomwhackers eğitmen eğitimlerini başarıyla bitiren eğitmen adayları bitirdikleri seviye ile ilgili Trainer Sertifikalarını edinirler. 

Master Eğitmen : Effie BACHTVENA (Yunanistan)

                              Zafer TÜRKKAN (Türkiye)

Sertifikalar    : Boomwhackers Preschool Certificate

                     : Boomwhackers Primary Certificate