Uluslararası Müzik Programları Akademisi +90 (505) 572 93 30
Firma Profili

Firma Profili

Harmonia Academy, Harmonia Org. Men. Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti bünyesinde kurulan, başarıları,sahne performansları ve uyguladıkları eğitim programları ile kendilerini dünyaca kanıtlamış usta müzisyen, eğitmen ve akademisyenleri bünyesinde bulunduran, uluslararası müzik eğitim programları konusunda kendisini geliştirmek veya bu konuda uzmanlaşmak isteyen eğitimcileri ve bireyleri düzenlediği sertifikasyon programları ile yetiştiren enternasyonel ve akademik bir kuruluştur.

Kökleri 2002 yılına dayanan akademimiz, 2015 yılından itibaren enternasyonel müzisyen akademisyen ve eğitmenleri bünyesine dahil ederek, eğitmen eğitimleri ve sertifikasyon programlarının düzenlenmesine öncülük etmeye devam etmiştir.

Dünyanın birçok ülkesinden alanında kült olmuş müzisyen ,akademisyen ve eğitmenlerin yer aldığı Harmonia Academy başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde yüzyüze ve online sertifikasyon programları ve workshop eğitimleri organize etmektedir.

Harmonia Academy'nin uyguladığı sertifikasyon ve workshop programlarına dahil olan katılımcılar,birikimlerini devlet okulları ,sanat merkezleri,kolejler ve özel anaokullarının yanında bireysel olarak da öğrencileri ile paylaşmaktadır.

Türkiye'de müzik eğitiminin uluslararası anlamda bilinçli gelişimini sağlamak üzere, eğitmen ve bireyler yetiştirilmesini kendisine misyon edinen Harmonia Academy sertifikasyon organizasyonlarını sadece ülke içinde değil zamanla dış dünyaya da taşımaya devam edecektir.

Her geçen gün büyüyen ve yaptığı büyük projelerle müziğin sihirli enerjisini tüm dünyaya yaymaya çalışan HarmoniaAcademy takımı olarak, gerek ülkemiz gerekse uluslararası müzik eğitimi için yaptığımız güzide çalışmalarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük bir onur duymaktayız.

Müzik , sevgi ve barış dolu bir dünya ümidiyle...

SAYGILARIMIZLA...

HarmoniaAcademy
Uluslararası Müzik Programları Akademisi