Uluslararası Müzik Programları Akademisi +90 (505) 572 93 30
ProdigiesMusic Eğitimi

ProdigiesMusic Eğitimi

ProdigiesMusic Programı'nı kurumsal ve bireysel olarak uygulama-sahneleme yetkisi yalnızca Prodigies Trainer'lara aittir.Prodigies Trainer olmak ve programı uygulamak için eğitmenler , Prodigies Türkiye Merkez Ofisi tarafından belirli dönemlerde açılan Eğitmen Eğitimi ve Sertifikasyon Programı'na başvuru yaparlar.

Başvuruları onaylanan ve Prodigies Trainer olabilme şartlarını taşıyan eğitmenler, eğitmen eğitimlerine katılırlar.Her biri 3 (üç) ve 2(iki) günden oluşan sertifikasyon programşarından başarıyla ayrılan eğitmenler,Uluslararası Trainer Sertifikaları'nı alarak ProdigiesMusic eğitimlerini Prodigies Lisanslı Okullarda , Sanat Merkezlerinde , Prodigies Uygulama Merkezlerinde veya bireysel olarak uygulamaya başlarlar.

ProdigiesMusic Eğitmen Eğitimleri Playtime Prodigies, Preschool Prodigies ve Primary Prodigies olarak 3 (üç) bölüme ayrılır.

Müzik Öğretmenliği ve Konservatuvar mezunları ilk 3(üç) günlük temel Prodigies Eğitiminden sonra ekstra olarak  Primary eğitimi seviyesine katılmazlar.Playtime ve Preschool Prodigies eğitimine katılan bu bölüm mezunları ,  Primary seviyesini de uygulamayla yetkilendirilirler. 

Master Eğitmen : Zafer TÜRKKAN ( Türkiye )

Sertifikasyon : Programı başarıyla bitiren eğitmen adayları , eğitimin sonunda Prodigies Trainer Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Sertifikalar : ProdigiesMusic Trainer Certificate (Preschool & Primary)